Освоєння менеджменту залучення талантів Вичерпний посібник

Освоєння менеджменту залучення талантів Вичерпний посібник

Стратегія залучення талантів означає, що компанії більше не потрібно витрачати ресурси на дорогий пошук кандидатів в терміновому порядку для закриття гарячої вакансії. Короткі терміни найму ведуть до збільшення витрат на набір персоналу, а також можуть призвести до помилок при прийомі на роботу. Стратегічне залучення талантів запобігає таким критичним ситуаціям і контролює витрати за допомогою планування. Незалежно від того, чи ви – початківець рекрутер, чи бізнес-лідер, який прагне оптимізувати процес найму, приготуйтеся поринути у світ досконалості підбору персоналу. Переконайтеся, що веб-сайт компанії, культура та профілі в соціальних мережах будуть привабливими як для клієнтів, так і для потенційних кандидатів на роботу.

 • Є теорія, що рекрутер має перші десять хвилин поговорити ні про що, але показати свою експертизу.
 • ATS, інструменти перевірки резюме на основі штучного інтелекту та
  автоматизоване планування співбесід спрощують адміністративні завдання,
  дозволяючи рекрутерам зосередитися на більш важливих справах.
 • Що стосується нових тенденцій та можливостей у залученні талантів для
  багатьох роботодавців, то перехід до віддаленої та гнучкої роботи відкриває
  нові можливості.
 • Для кращого розуміння ситуації зробіть оцінку вартості одного найму.
 • Конвеєр талантів — це, по суті, група кваліфікованих і верифікованих кандидатів, які можуть обіймати посади в організації, коли відкриються вакансії.

Хоча компанії більш відкриті до співбесід з кандидатами з різних ринків, багато хто обмежує свій пошук двома часовими поясами. Попри зростання ринків для найкращих талантів, зосередження https://wizardsdev.com/ на обмежених часових поясах призводить до зменшення резерву талантів. Компанії повинні залучати таланти на глобальних ринках, щоб задовольнити свої потреби в талантах.

На чому базується talent management?

Гнучкість – сестра-близнюк адаптивності, ці тренди – головні в 2021 році на ринку праці, при чому, як для роботодавців, так і для кандидатів. Ще один важливий інструмент сорсингу – спілкування з кандидатами в пасивному пошуку. Або тими, у кого поки що немає необхідних скілів, але є потенціал.

Залучення талантів або talent acquisition

SMART HCM & LMS дозволяє проаналізувати, який ресурс приводить більше кандидатів, які успішно проходять випробувальний термін або найдовше працюють в компанії. За даними Hired, у червні 93% кандидатів віддали перевагу віддаленій роботі. В іншому опитуванні Gartner 52% співробітників сказали, що гнучка політика роботи вплине на їхнє рішення залишитися в організації у 2023 році.

Як переманити кандидата?

Навпаки, сьогоднішній підхід до управління людьми стає більш складним і … більш людяним. Все більше відповідальності передається співробітникам, управління переходить від центрованого на процесах до центрованого на людині. Співробітник вже не гвинтик індустріальної економіки, а головний ресурс і потенціал.

Компанії роблять велику помилку, коли витрачають час і гроші на пошук нових кандидатів без можливості швидко знайти контакт в базі, з помітками і зазначеними скілами. З HRM-системою вам не потрібно відстежувати і додавати кандидатів вручну. Як бачите, основні принципи залучення талантів досить сильно відрізняються від базової мети рекрутингу – закриття вакансії в мінімальний термін.

№ 6 – Навички в резюме для першокурсників: розвиток початкового потенціалу

Що стосується нових тенденцій та можливостей у залученні талантів для
багатьох роботодавців, то перехід до віддаленої та гнучкої роботи відкриває
нові можливості. До того ж, успішне залучення нового таланту далеко не означає успішного закриття вакансії. Методика стала популярною завдяки колишньому співробітнику Intel Джону Дорру. Ви можете його знати, як автора бестселера “Вимірюй важливе”. Дорр запропонував керівникам Google використовувати OKR у перший рік існування компанії.

Це стосується вашої групи талантів і тих, кого найняли на вашому каналі. Хоча ініціативи з навчання та розвитку здаються дорогими, вони є інвестиціями в майбутнє кандидата та компанії. Коли ви визначили кандидатів, настав час зв’язатися з ними та встановити зв’язок.

Залучення талантів або talent acquisition

Далі робота з новим членом команди переходить до HR-фахівця. Хоча в деяких компаніях етап знайомства нового співробітника з командою та процесами також належить до обов’язків рекрутера. Онбординг охоплює реєстрацію пільг на корпоративному аккаунті працівника, вітальні листи та знайомство з командою, а також підписання на програми залучення та оздоровлення співробітників. Принаймні один з сервісів – Hired – створює систему, за допомогою якої кандидати можуть відразу приймати пропозиції про співбесіду від роботодавців. Придбання талантів зосереджується на виявленні сильних кандидатів навички бізнес -аналітика.

Замовляйте демо безкоштовно

Така комунікація побудована на сухому корпоративному спілкуванні, і в 2021 році вона не працює. Наприклад, шукати таланти тільки на LinkedIn – нераціонально. Не всі люблять використовувати цю talent acquisition specialist платформу, а технічні кандидати взагалі губляться, коли мова заходить про оформлення профілю на LinkedIn. Останнім кроком у процесі залучення талантів є оцінювання або оцінка співробітника.

Залучення талантів або talent acquisition

Перш ніж що-небудь з кимось обговорювати, ти маєш провести серйозну аналітику ринку. Витратити час на спілкування з кандидатами, аналіз компаній, зрозуміти, кому варто довіряти, а кому — ні. Є теорія, що рекрутер має перші десять хвилин поговорити ні про що, але показати свою експертизу. Якщо комусь зручно переписуватись у WhatsApp, не потрібно його постійно спонукати до особистих зустрічей. Ви як рекрутер продовжуєте вести її далі, є для неї опорою, щоб вона пройшла адаптацію максимально комфортно. Часто топменеджери не мотивовані лише умовами співпраці, їм важлива компанія, підхід, місія, цінності, відкритість у спілкуванні.

Зосередьте початкову розмову на розумінні їхніх цілей, інтересів, досвіду та планів на майбутнє. Це допоможе вам виховати довіру та побудувати кращі стосунки з пасивними кандидатами. Але пам’ятайте, що чесне та послідовне спілкування є фундаментальним для стосунків між роботодавцем і працівником.

Недоліки роботи з агенцією

За останні сім років я «закривав» близько ста позицій на рік. У моєму досвіді було багато цікавих переговорів та зустрічей. Цілісне HRM-рішення для управління талантами, часом, ефективністю та культурою компанії. Метод і критерії відбору визначаються на основі складеного оголошення про вакансію. Існує багато можливих методів відбору кандидатів, включаючи попереднє тестування, виконання тестових завдань, структуровані та неструктуровані співбесіди тощо.

No Comments

Post A Comment